ویژوال برندینگ

ویژوال برندینگ بخش گسترده ای از پیکره بصری و قابل لمس برند را در بر میگیرد این پیکره شامل قسمتهای صوتی ، تصویری ، حسی ، بویایی و ... و هر آنچه مصرف کننده شما از بخش بصری و قابل لمس شما دریافت میدارد میباشد .در حقیقت تجربه کاربری یا User Experience شما با بخش بصری و قابل لمس که حتی طراحی محصول را هم در بر میگیرد اتفاق میفتد.تمامی اتفاقاتی که به عنوان استراتژی در پشت محصول و تبلیغات شما میباشد برای مشتری جذابیتی ندارد بلکه داستان از لحظه ای برای مشتری جذاب میشود که میتواند از طریق حواس خود درگیر شود .

 

قطعا برای پیشبرد اهداف شما و رسیدن به نتیجه مطلوبتر در این بخش شما به متخصصین بیشتری نیاز دارید تا بتوانید لباس مناسبتری برای برند خود بدوزید.

اگر به شکل گسترده به این بخش نگاه بیاندازیم ما در این بخش:طراحی محصول ،معماری محصول ،مدیریت هنری و تصاویر ، رنگبندی برند ، لوگو، آرم، لوگوتایپ ،نشانه ها ، فونت ، کاراکتر،سفیر برند ،بسته بندی ،راهنمای طراحی جزئیات ، تایپوگرافی ،حروف نگاری ،عکاسی،ترکیب بندی نهایی و صفحه آرایی ،ترکیبات مجاز و غیرمجاز دیگر ، قالب فرمها، چارت ها ، معماری فضا ، تیزرها ، فضاهای سه بعدی ، موسیقی ها ، فیلمها ... و هر آنچه توسط مشتری قابل دید و بررسی میباشد.

0333